نگاهی به کوهسار
 
با عنایت پروردگار مهربان صنایع برودتی کوهسار مفتخر است با بیش از هفده سال سابقه در زمینه های مهندسی برودت با طراحی و اجرای سردخانه های زیر صفر و بالای صفر ، تونلهای انجماد ، یخسازی و آیس بانک مطابق با نیاز و خواسته شرکتهای فعال در زمینه های مواد غذایی و صنایع وابسته و غیره در تمام نقاط ایران نقشی هر چند کم ولی در حد توان در آبادانی این مرز و بوم داشته باشد و امروز با لطف و عنایت پروردگار با تکیه بر تجربه و دانش بومی و نیروی کار مجرب و متعهد سطح رضایت مشتریان عزیزمان ضامن ما در مقابل این ادعا میباشد. امید است با تلاش روز افزون و تکیه بر تکنولوژی روز و رو به رشد ، روز به روز خدماتی بهتر و شایسته تر ارائه دهیم. 
لازم به ذکر است این شرکت در زمینه آموزش ، خرید و فروش و تعمیر و تعویض تمام قطعات و ماشین آلات مطابق با برند های مطرح آماده ارایه خدمات در سراسر ایران می باشد. 
 
آرزومندیم با افزایش میزان تولیداتمان در ابعاد کمی و کیفی زمینه انتخاب بهتر و بیشتر توسط مصرف کنندگان عزیزمان را فراهم بیاوریم و محصولاتی لایق مصرف کنندگان محترم ایرانی در عرصه صنایع برودتی به ایشان تقدیم داریم .
صنایع برودتی کوهسار صمیمانه از پیشنهادات و انتقادات شما استقبال می کند. 

 
responsive

آنچه که باعث بالندگی این مجموعه  ميباشد تولید محصولات نوآورانه و با دوام در صنعت برودت است كه رضايت مصرف كنندگان محترم را فراهم آورده است.