مزایای استفاده از چیلر چیست ؟
ویژگی های یک چیلر خوب چیست ؟

ویژگی های یک چیلر خوب چیست ؟

استفاده از چیلر چه فوایدی دارد ؟
۱۳۹۸/۰۹/۰۳

مزایای استفاده از چیلر چیست ؟
چیلر یک دستگاه عالی و در واقع یکی از کاربردی ترین تجهیزات سرمایشی و گرمایشی است و در سال های اخیر بیشتر مورد توجه و استفاده قرار گرفته است. تحولات جدید به وجود آمده در صنعت و همینطور روش های نوین  استفاده ی بهینه از انرژی و نیرو باعث شده است که این وسیله به شکل سریعتر و بیشتری در رابطه با کاربردهای خانگی و صنعتی بکار گرفته شود .
به این شیوه تکنولوژی مرتبط با سیستم های تهویه توسعه و گسترش یابد. در یک ساختمان برای تولید انرژی گرمایی با استفاده از آب گرم خانگی می توانیم از انواع چیلر ( جذبی ، تراکمی ) استفاده کنیم که اثر بهتر و مطلوب تری دارد.چیلر در مدت زمان کم تر و در سطوح بیشتری می تواند محیط ساختمان را گرم کند، خصوصا در فضاهایی که متراژ بزرگتری دارند  استفاده از چیلر و مشابه آن معقولانه تر است.
در صنعت نیز  می توانیم با کمک  انواع چیلر صنعتی  گرمای هدر رفته را به سرمایش مبدل کنیم و  سرمایش ایجاد شده بوسیله چیلر را برای نگهداری و استفاده از توربین های گازی و ژنراتورهای الکتریکی بکار ببریم.
 
ویژگی های یک چیلر خوب چیست ؟
در داخل این دستگاه یک ماده به نام مایع مبرد در نظر گرفته شده که ابا عملیاتی میتوانیم آنرا تبخیر کنیم.برای تبخیر شدن این مایع نیاز به گرمای زیاد است  که از محیط اطراف گرفته می شود و به درون دستگاه برده شده و حاصل نهایی این فرآیند تامین انرژی سرمایشی و برودت لازم می باشد.
جهت استفاده از چیلرهایی با کیفیت عالی به لینک محصولات کوهسار بنیس مراجعه فرمایید .
 
 
استفاده از چیلر چه فوایدی دارد ؟
انواع چیلر تراکمی و چیلر جذبی هر کدام  ویژگی ها و مزایای منحصر بفرد دارند ولی  کلا استفاده از این سیستم های تهویه فایده های زیادی دارد مانند : صرفه جویی در مصرف انرژی الکتریکی، کاهش هزینه های مختلف و مرتبط با خدمات برق و برق اضطراری، کسب نتیجه ای چند برابر سرمایه گذاری اولیه به منظور راه اندازی چیلر ها، کاهش آلودگی های صوتی، کاهش تولید گازهای گلخانه ای و ... 
 
 
 
 

کلمات کلیدی : چیلر،فروش چیلر،خرید چیلر،سفارش چیلر،طراحی چیلر،خرید چیلر تهران،فروش چیلر تهران،انواع چیلر،چیلر چیست؟،مزایای استفاده از چیلر چیست؟،ویژگی یک چیلر خوب چیست؟