نگاهی به کوهسار

درباره ما 


با عنایت پروردگار مهربان صنایع برودتی کوهسار مفتخر است با بیش از30 سال سابقه در زمینه های مهندسی برودت با طراحی و اجرای سردخانه های زیر صفر و بالای صفر ، تونلهای انجماد ، یخسازی و آیس بانک مطابق با نیاز و خواسته شرکتهای فعال در زمینه های مواد غذایی و صنایع وابسته و غیره در تمام نقاط ایران نقشی هر چند کم ولی در حد توان در آبادانی این مرز و بوم داشته باشد و امروز با لطف و عنایت پروردگار با تکیه بر تجربه و دانش بومی و نیروی کار مجرب و متعهد سطح رضایت مشتریان عزیزمان ضامن ما در مقابل این ادعا میباشد. امید است با تلاش روز افزون و تکیه بر تکنولوژی روز و رو به رشد ، روز به روز خدماتی بهتر و شایسته تر ارائه دهیم. 
لازم به ذکر است این شرکت در زمینه آموزش ، خرید و فروش و تعمیر و تعویض تمام قطعات و ماشین آلات مطابق با برند های مطرح آماده ارایه خدمات در سراسر ایران می باشد. 
 
آرزومندیم با افزایش میزان تولیداتمان در ابعاد کمی و کیفی زمینه انتخاب بهتر و بیشتر توسط مصرف کنندگان عزیزمان را فراهم بیاوریم و محصولاتی لایق مصرف کنندگان محترم ایرانی در عرصه صنایع برودتی به ایشان تقدیم داریم .
صنایع برودتی کوهسار صمیمانه از پیشنهادات و انتقادات شما استقبال می کند.

برخی از مشتریان ما : شیمی دارویی داروپخش بستنی طوفان ارگ اکسید تبریز پدافند هوایی جنوب غرب سلامت پروتیین شوکا چاپ اختر شمال کشتارگاه صنعتی زاگرس هرات کولا افغانستان پارس درب یاسوج تولید مواد اولیه داروپخش